Kopiowanie zabronione!

kacper.ogg

Twórczość i kontakt

Jeśli chcecie się ze mną skontaktować piszcie tu:
Ask: AdminkaNika1
Twitter: LittleNika16Moje blogi:

Garden Of Stories (zakończony)

Dziewczyna, która przypadkiem poznała One Direction. Nie była zbyt zadowolona z pracy z nimi, jednak podjęła się wyzwaniu. Żywiła do niech niechęć. Co się działo dalej? Zmieniło się coś? Co się stało gdy dwaj członkowie zespołu się w niej zakochali?
Dwie zupełnie inne osobowości, Kathy i Sophie. Nie znały się wcześniej, ale połączyła je przyjaźń i nie tylko. Co je łączy? Poznały piątkę chłopaków, którzy zmienili ich życie. Wiele przyjaźni, rozterek... Co dalej?
Scarlett i Chloe, przyjaciółki. Jedna nieszczęsna impreza i poznały... ich. Obie skrywają sekrety przed najbliższymi. Co się stanie gdy wszystko nagle się posypie? Kłamstwa wyjdą na jaw? Co wtedy? Kim są obie dziewczyny?Escape

Rooney Benson wychowywała się w rodzinie zastępczej, która nigdy nie okazywała jej wystarczająco dużo miłości. Nigdy nie słyszała od nich słów ''kocham cię'' i nigdy nawet nie została przez nich przytulona. Gdy w wieku osiemnastu lat poznała Matt'a Healy'ego, zakochała się w nim. Na początku między nimi było cudownie dziewczyna czuła się jak księżniczka, jednak po kilku miesiącach, gdy razem zamieszkali, Rooney poznała prawdziwe oblicze swojego chłopaka. Już nie był tym samym Matt'em. Był agresywny, handlował prochami i traktował ją jak śmiecia. Dopiero, gdy naprzeciwko ich mieszkania wprowadził się nowy sąsiad, Zayn Malik, Rooney znowu nabrała chęci do życia. Zayn pomagał jej. Stał się dla niej przyjacielem i nie tylko. Przez Matt'a Rooney zachorowała. Matt widząc, że między Rooney, a Zayn'em coś się dzieje, postanowił zacząć działać.

1 komentarz:

  1. [SPAM] Fanfiction Niall Horan, Miranda Cosgrove, Luke Hemmings Justin Bieber
    Kiedy idziesz ze znajomymi na imprezę myślisz, że nic złego się nie stanie. Pozwól, że coś ci uświadomię. Jesteś w błędzie. Poznaj grupę przyjaciół, która budzi się z niewyjaśnionych przyczyn w opuszczonej szkole. Szybko zaczynają rozumieć, że dokuczanie innym nie jest dobrym pomysłem.
    Zwiastun: https://www.youtube.com/watch?v=DiCzMjOiG3s
    http://murderous-event-fanfiction.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń